Tälle sivulle on listattu kaikki järjestetyt suur- ja arvokilpailut sekä näiden lähtöjen kolme ensimmäistä sijoittunutta.

CAS X CAS XI CAS XIV CAS XV CAS XVI CAS XVII CAS XVIII
CAS XIX CAS XX CAS XXI CAS XXII CAS XXIII CAS XXIV CAS XXV
CAS XXVI CAS XXVII CAS XXVIII CAS XXIX CAS XXX CAS XXXI CAS XXXII
CAS XXXIII CAS XXXV CAS XXXVI CAS XXXVII

CAS XXXVII

2 Fast 2 Furious (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Nips Nappisetä (om. Nidavellir) - 2. Ragnarök SWE (om. Minni) - 3. Tuliketun Artturi (om. Minni)

Anfarwol Festival 1 - Ladies' Shetland Special (shetlanninponit, arvokilpailu G1 sileä)
1. Nira Feel of Winter (om. Nidavellir) - 2. Unhallowed By Name (om. Nidavellir) - 3. Majestic Megan (om. Suvi)

Anfarwol Festival 1 - Shetland Special (shetlanninponit, arvokilpailu G1 sileä)
1. Wigwags Neon (om. Nidavellir) - 2. Warship Satin (om. Nidavellir) - 3. Nips Nappisetä (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 1 - Mini Welsh Race (welsh mountainit, arvokilpailu G1 sileä)
1. Greenway Kerry (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Longmoor Enid (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Silian Llawr (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Anfarwol Mini Ladies' Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Swafnan (om. Nidavellir) - 2. Bythell Selyv (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Galahad Rowena (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Anfarwol Mini Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Wawls Lentigo (om. Nidavellir) - 2. Mic Caramba (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Abercastle Buckholt (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Little Welsh Race (welsh A & C, arvokilpailu G1 sileä)
1. Kingsbridge Jac (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Morwen Meaghan (om. Nidavellir) - 3. Greenfield Wrexham (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 1 - Small Ladies' Welsh Race (welsh B, arvokilpailu G1 sileä)
1. Garndolbenmaen Perry Libby (om. Nidavellir) - 2. Glyncoch Velindre (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Caer Fyrsil (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 1 - Small Welsh Race (welsh B, arvokilpailu G1 sileä)
1. Llanddona Trevan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Neifion (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Clocaenog Gronant (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Ladies' Swedish Special (gotlanninrussit, arvokilpailu G1 sileä)
1. Karkurannan Kapinallinen (om. Suvi) - 2. Cresendo's Elena (om. Suvi) - 3. Natalma's Shelly (om. Emma / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Swedish Special (gotlanninrussit, arvokilpailu G1 sileä)
1. Cresendo's Edin (om. Suvi) - 2. Mystisk Anf (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Saron Anf (om. Emma / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Anfarwol Fair Ladies' Challenge (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. La Vie de Roma (om. Kerppa) - 2. Connect The Dots (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Veda Novartis (om. Marsupieni)

Anfarwol Festival 1 - Anfarwol Fair Challenge (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Rhune de la Marne (om. Kerppa) - 2. Gwernach Pen-y-meinl (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Pyle (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Great Welsh Race (welsh B, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Afon (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Pinwydd (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Iddawg (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Grand Welsh Race (welsh C & D, arvokilpailu G1 sileä)
1. Loveston Abby (om. Nidavellir) - 2. Cefn-y-bedd Dylan (om. Nidavellir) - 3. Gullam Cei (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Big Ladies' Special Race (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Chenteney (om. Suvi) - 2. Potentially Harmful (om. Kerppa) - 3. Thrym Drunhilde (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 1 - Big Special Race (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Narf Anf (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Atoriory Ni (om. Nidavellir) - 3. Anf Anf (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 1 - Anfarwol High Ladies' Challenge (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Hildesheim Rearmice (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Teithi (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Bouzouki (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 1 - Anfarwol High Challenge (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Trebanog Gareth (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Nips Llesiannol (om. Nidavellir) - 3. Galahad Caergwrle (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Ladies' Shetland Hurdle Special (shetlanninponit, arvokilpailu G1 risueste)
1. Wrong Move Ni (om. Nidavellir) - 2. Spitzer (om. Suvi) - 3. American Airborne (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 2 - Shetland Hurdle Special (shetlanninponit, arvokilpailu G1 risueste)
1. Wawls Lentigo (om. Nidavellir) - 2. Hopladamos (om. Nidavellir) - 3. Fruitloop (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 2 - Mini Welsh Chase (welsh mountainit, arvokilpailu G1 risueste)
1. Sandbrook Taffy (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Celyn Gwylan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Mayhill Hannah (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Anfarwol Mini Ladies' Hurdle Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Pirouetta (om. Nidavellir) - 2. Nira Kenobi (om. Nidavellir) - 3. Penclawdd Jasmine (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Anfarwol Mini Hurdle Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Cilcain Reynald (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Rhydfelin Iefan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Remedy (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 2 - Little Welsh Chase (welsh A & C, arvokilpailu G1 risueste)
1. Sankfite Nips (om. Suvi) - 2. Caradawg Cate (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Yorath Drystan (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 2 - Small Ladies' Welsh Chase (welsh B, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Gwendelyn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Cadogan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Llaingoch (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Small Welsh Chase (welsh B, arvokilpailu G1 risueste)
1. Llandewi Isaac (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Bancyfelin Jermyn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Wattsville Turnor (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Ladies' Swedish Hurdle Special (gotlanninrussit, arvokilpailu G1 risueste)
1. Karkurannan Guanine (om. Suvi) - 2. Ekebergs Mabel (om. Suvi) - 3. Karkurannan Sirja (om. Marsupieni)

Anfarwol Festival 2 - Swedish Hurdle Special (gotlanninrussit, arvokilpailu G1 risueste)
1. Basil Karus (om. Suvi) - 2. Rumour's Raket (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Karkurannan Eomer (om. Marsupieni)

Anfarwol Festival 2 - Anfarwol Fair Ladies' Hurdle Challenge (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Caradog Gwylan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Beau de la Viena (om. Kerppa) - 3. Bowens Megan (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 2 - Anfarwol Fair Hurdle Challenge (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Grotesque (om. Kerppa) - 2. Anfarwol Dylan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Alwyn (om. Emma / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Great Welsh Chase (welsh B, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Davyn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Clarbeston Efa (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nira Gemwaith (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 2 - Grand Welsh Chase (welsh C & D, arvokilpailu G1 risueste)
1. Efailnewydd Torlan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Maelwys Ava (om. Nidavellir) - 3. Blaengwrach Bundi (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Big Ladies' Special Chase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Dark Nights Ni (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Maerynys Ophelia (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Jacinta Venge (om. Kerppa)

Anfarwol Festival 2 - Big Special Chase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Back in Races Mic (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Sioux (om. Kerppa) - 3. Meriadoc (om. Nidavellir)

Anfarwol Festival 2 - Anfarwol High Ladies' Hurdle Challenge (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Ambrosius (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Fran (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Cadwyn (om. sandi / Anfarwol Acres)

Anfarwol Festival 2 - Anfarwol High Hurdle Challenge (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Cadfan Phrothro (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Burwen (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Grotejaan's Uran (om. Kerppa)

Brilliant Race - Brilliant Lass I & Brilliant Lad I & Brilliant Prince I (ryhmä 1, arvokilpailu G2 sileä)
1. Anfarwol Holl (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Newiyn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nips Malus (om. Nidavellir)

Brilliant Race - Brilliant Lass II (ryhmä 2, arvokilpailu G2 sileä)
1. Anfarwol Clough (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Gracie (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Connah (om. sandi / Anfarwol Acres)

Brilliant Race - Brilliant Lad II & Brilliant Prince II (ryhmä 2, arvokilpailu G2 sileä)
1. Anfarwol Mawr (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Nobath Forme (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Penrhys (om. sandi / Anfarwol Acres)

Brilliant Race - Brilliant Princess III (ryhmä 3, arvokilpailu G2 sileä)
1. Nira Iuvenis Carmen (om. Nidavellir) - 2. An Corp Anf (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nemily Anf (om. sandi / Anfarwol Acres)

Brilliant Race - Brilliant Prince III & Brilliant Lady III (ryhmä 1, arvokilpailu G2 sileä)
1. Anf Anf (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Rhosgoch (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Narf Anf (om. sandi / Anfarwol Acres)

Corpse Run (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Anwen (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Betws (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nira Brinum (om. Nidavellir)

Llan Party - Diablo Derby (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Scandic Rainbow Navigator (om. Scandic Stables) - 2. Warship Satin (om. Nidavellir) - 3. Scandic Serenade (om. Scandic Stables)

Llan Party - Counter-Strike Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Cresendo's Edin (om. Suvi) - 2. Anfarwol Gwendi (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nelvina Anf (om. Emma / Anfarwol Acres)

Llan Party - League of Legends Cup (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Prio Kiwi (om. Suvi) - 2. Jackknife Johnny Ni (om. Nidavellir) - 3. Gullam Cei (om. sandi / Anfarwol Acres)

Llan Party - Quake Hunt (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Nira Atka (om. Nidavellir) - 2. Spitzer (om. Suvi) - 3. Abercynon Tarren (om. sandi / Anfarwol Acres)

Llan Party - Team Fortress Hurdle (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Nira Sajant (om. Nidavellir) - 2. Sankfite Nips (om. Suvi) - 3. Ekebergs Mabel (om. Suvi)

Llan Party - World of Warcraft Chase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Ingerin Liudmila (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Celia (om. Nidavellir) - 3. Cass Jac (om. sandi / Anfarwol Acres)

Mile Wrecker (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Elijah (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Vavery Woulam (om. Sarah) - 3. Carusos Chinook (om. Kati)

Party Pass (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Penrhiwfer Gofannon (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Zestia (om. Nidavellir) - 3. Palleropilven Opiaattioikeus (om. Nidavellir)

Ponypit Madness (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Palingin Monas (om. Suvi) - 2. Cresendo's Edin (om. Suvi) - 3. Nips Gideon (om. Nidavellir)

Radiant Race - Radiant Lad II & Radiant Princess II & Radiant King II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Gwenwyn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Jinn Ni (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Chalk And Cheese Nips (om. Nidavellir)

Radiant Race - Radiant Lass III & Radiant Prince III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Arian Glain (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Gwinnett (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Bronwen (om. sandi / Anfarwol Acres)

Round Runner (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Dahlgårds Jemina (om. Marsupieni) - 2. Murderous Bucket of Cheese (om. Nidavellir) - 3. Chalk And Cheese Nips (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - Lass Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Holl (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Unhallowed By Name (om. Nidavellir) - 3. Mariza (om. Suvi)

Royal Race 1 - Lad Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Wigwags Neon (om. Nidavellir) - 2. Nips Nappisetä (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Duggan (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Princess Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Newlin Ffestiniog (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Powys Fflur (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Spotless Maggie (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - Prince Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Nips Malus (om. Nidavellir) - 2. Devilish Murmur Nips (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Eriyn (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Lady Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Autumn's Blanche (om. Nidavellir) - 2. Greenway Kerry (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Bythell Selyv (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Lord Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Midnight Cruiser Ni (om. Nidavellir) - 2. Abercastle Buckholt (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Maddison Pebr (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Queen Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Pixpox Daisy (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Longmoor Enid (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Silian Llawr (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - King Loops I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Who's The Devil (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Jarman (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Trealaw Batch (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Lass Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Clough (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Connah (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Gracie (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Lad Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Camaro Anf (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Penrhys (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Ewyas (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Princess Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Nelvina Anf (om. Emma / Anfarwol Acres) - 2. Bowens Merlyn (om. Nidavellir) - 3. Rhonwen Wendi (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - Prince Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Mawr (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Greenfield Wrexham (om. Nidavellir) - 3. Rhune de la Marne (om. Kerppa)

Royal Race 1 - Lady Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Phairdon Carcslain (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Jex Jin (om. Nidavellir) - 3. Helldina (om. Suvi)

Royal Race 1 - Lord Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Dacus (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Kingsbridge Jac (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Aquacades Feistiest (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - Queen Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Wattsville Beulah (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Karkurannan Kapinallinen (om. Suvi) - 3. Cresendo's Elena (om. Suvi)

Royal Race 1 - King Loops II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Clocaenog Gronant (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Gwallawg (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Llanddona Trevan (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 1 - Lass & Lad Loops III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Bejeweled Anf (om. Nidavellir) - 2. Loveston Abby (om. Nidavellir) - 3. Cefn-y-bedd Dylan (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - Princess Loops III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Branwen (om. Emma / Anfarwol Acres) - 2. Nira Iuvenis Carmen (om. Nidavellir) - 3. Potentially Harmful (om. Kerppa)

Royal Race 1 - Prince Loops III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Rhobert (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Breckon (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nips Ferling (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - Lady Loops III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Taubir Bir-Hurturre Marr (om. Nidavellir) - 2. Galahad Nhywyn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Chenteney (om. Suvi)

Royal Race 1 - Lord Loops III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Vavery Woulam (om. Sarah) - 2. Galahad Caergwrle (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Atoriory Ni (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - Queen Loops III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. All Dolled Up (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Llangain (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Harlequin Romance (om. Nidavellir)

Royal Race 1 - King Loops III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Trevonn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Prodigal Son (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Moses (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Lass Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Mighty Rainbowslicer (om. Nidavellir) - 2. Nissyen Gwyneira (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nira Kenobi (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Lad Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Trevian Meical (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Pennant Cas (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nips Torrance (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Princess Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Irinja Mischala (om. Nidavellir) - 2. Garanwyn Byddir (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Bawbees Halazon (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Prince Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Abercynon Tarren (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Remedy (om. Nidavellir) - 3. Windward Ramekin (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Lady Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Jestina (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Palleropilven Opiaattioikeus (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Bellis (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Lord Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Cafell (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Lellow (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Clyde Arwydd (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Queen Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Abersoch Bronwydd (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Wrong Move Ni (om. Nidavellir) - 3. Celyn Gwylan (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - King Leaps I (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Roshill Pink Puff (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Cilcain Reynald (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Sandbrook Taffy (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Lass Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Gwynne (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Arianwen (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Hathawa Llechryd (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Lad Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Caledvwich Aeron (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Castell (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Gwyther Howard (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Princess Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Elftraud Caya (om. Nidavellir) - 2. Karkurannan Guanine (om. Suvi) - 3. Anfarwol Gwenwyn (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Prince Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Dull Shiner (om. Nidavellir) - 2. Sankfite Nips (om. Suvi) - 3. Basil Karus (om. Suvi)

Royal Race 2 - Lady Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Eirwen (om. Emma / Anfarwol Acres) - 2. Ekebergs Mabel (om. Suvi) - 3. Caradawg Cate (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Lord Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Eoin Caleb (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfawol Tudor (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Karkurannan Eomer (om. Marsupieni)

Royal Race 2 - Queen Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Dolde Sila (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Cadogan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Llaingoch (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - King Leaps II (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Murderous Bucket of Cheese (om. Nidavellir) - 2. Llandewi Isaac (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Bancyfelin Jermyn (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Lass Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Arian Glain (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Awen (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Cantaloupe Anf (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Lad Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Domino Anf (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Chwain (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Manuel Coed-y-go (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Princess Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Betws (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Thrym Celinn (om. Nidavellir) - 3. Cold as Ice (om. Kerppa)

Royal Race 2 - Prince Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Cass Jac (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Grotejaan's Uran (om. Kerppa) - 3. Maniac Nips (om. Nidavellir)

Royal Race 2 - Lady Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Wildflower Nira (om. Suvi) - 2. Cymer Gladys (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Blaengwrach Bundi (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Lord Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Trecynon (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Caerwyn (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Babbs (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - Queen Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anwell Adda (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Clarbeston Efa (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Fran (om. sandi / Anfarwol Acres)

Royal Race 2 - King Leaps III (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Evrawg (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Davyn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Cadfan Phrothro (om. sandi / Anfarwol Acres)

Ylös

CAS XXXVI

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 1, suurkilpailu maiden sileä)
1. Cashmere (om. Pulmu) - 2. Hollykiss (om. Nearon Ponies) - 3. Nira Feel of Winter (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 2, suurkilpailu maiden sileä)
1. Aneira Wyn (om. Nearon Ponies) - 2. Velvet (om. Pulmu) - 3. Jolie Twiss (om. Nearon Ponies)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 3, suurkilpailu maiden sileä)
1. Ticket to Tomahawk (om. Nearon Ponies) - 2. Waffles (om. Pulmu) - 3. Bejeweled Anf (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Thora Cutte (om. Nidavellir) - 2. Sharon Key (om. Nidavellir) - 3. My Sweet Money (om. Minni)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Nips Teakettle (om. Zen) - 2. Llandissilio Rhianwyn (om. Nidavellir) - 3. Not My Cup of Tea Nips (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Meredydd Wyn (om. jensi.) - 2. Darth Diamond Nips (om. Nidavellir) - 3. Nira Breuddwydiol (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 1, suurkilpailu maiden risueste)
1. Corsica (om. Pulmu) - 2. Hermineite (om. Nearon Ponies) - 3. Meinir Wyn (om. Nearon Ponies)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 2, suurkilpailu maiden risueste)
1. Orch de Roma (om. Kerppa) - 2. Shark Bite (om. Pulmu) - 3. Taupe Notch (om. Pulmu)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 3, suurkilpailu maiden risueste)
1. Appletini (om. Pulmu) - 2. Darth Diamond Nips (om. Nidavellir) - 3. Rowan EC (om. Meri N.)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Dey (om. Emma / Anfarwol Acres) - 2. Abercynon Tarren (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Child of Snow Ni (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 2, suurkilpailu G1 risueste)
1. Skywriter LAC (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Tudor (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Steffan (om. sandi / Anfarwol Acres)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 3, suurkilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Lug (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Jaquar Paw Ni (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Babbs (om. sandi / Anfarwol Acres)

Ylös

CAS XXXV

Christmas Chase I (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Thora Cutte (om. Nidavellir) - 2. Pixpox Daisy (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Presta Adam (om. Mangoon Raceponies)

Christmas Chase II (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Llandissilio Rhianwyn (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Aelwen (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Patina Wak'dern (om. Nidavellir)

Christmas Chase III (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Mabby (om. Minni) - 2. Evans Narberth (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Carusos Chinook (om. Pulmu N.)

Reindeer Race I (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Nira Ravenheart (om. Nidavellir) - 2. Presta Chantel (om. Mangoon Raceponies) - 3. Mic Iskalija (om. Mangoon Raceponies)

Reindeer Race II (ryhmä 2, suurkilpailu G1 risueste)
1. Islwyn Dixton (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Steffan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Nira Sajant (om. Nidavellir)

Reindeer Race III (ryhmä 3, suurkilpailu G1 risueste)
1. Nips Bwystifyl (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Babbs (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Lug (om. sandi / Anfarwol Acres)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Nira Ravenheart (om. Nidavellir) - 2. Nira Atka (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Bellis (om. sandi / Anfarwol Acres)

Ylös

CAS XXXIII

Presta Pony Derby - PP Derby Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Crazy Cat Lady P (om. Rautkymi) - 2. Llanddona Trevan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Aelwen (om. sandi / Anfarwol Acres)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Zelene (om. Rautkymi) - 2. Anfarwol Cadigan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Gwallawg Ciyde (om. sandi / Anfarwol Acres)

Presta Pony National - PP National Cup (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Maegan (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Jinn Ni (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Addiena (om. sandi / Anfarwol Acres)

Presta Pony National - PP National Steeplechase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Gurnos (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Blodwen (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Teage (om. sandi / Anfarwol Acres)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Grono (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Anfarwol Jestina (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Penclawdd Jasmine (om. sandi / Anfarwol Acres)

Ylös

CAS XXXII

Presta Pony Derby - PP Derby Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Anfarwol Caewern (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Mic Hahahaham (om. Micram Raceponies) - 3. Chigeon Elea (om. Nintsu)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Steffi (om. Rautkymi) - 2. Wonastow Saltney Meaghan (om. Nintsu) - 3. Scratch and Sniff Ni (om. LAC)

Presta Pony National - PP National Cup (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Cerys (om. Emma / Anfarwol Acres) - 2. Nira Idolatria (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Maegan (om. sandi / Anfarwol Acres)

Presta Pony National - PP National Steeplechase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Speed BEM (om. Micram Raceponies) - 2. Anfarwol Blodwen (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Anfarwol Fran (om. sandi / Anfarwol Acres)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Buffery Mic (om. Micram Raceponies) - 2. Abersoch Bronwydd (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Escaper (om. Helena)

Ylös

CAS XXXI

Damaging Contest - Daring Jumper (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Arctic War Ni (om. Nidavellir) - 2. Jenson Nantlle (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Wrong Word Ni (om. Melle)

Damaging Contest - Dazzling Jumper (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Rhosmair (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Climbing Towards Stars Ni (om. Nidavellir) - 3. Ewenny Lwcus (om. Emma / Anfarwol Acres)

Damaging Contest - Dashing Jumper (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Bronwerth (om. Emma / Anfarwol Acres) - 2. Hysterisch (om. Nidavellir) - 3. Tombstone Rose (om. Nidavellir)

Dead Derby (ryhmä 3, arvokilpailu G3 risueste)
1. Anfarwol Cadwgawn (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Babettelofix (om. Nidavellir) - 3. Jokin' Around SH (om. Scandic Stables)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 1, suurkilpailu maiden sileä)
1. Brahminism Snipper (om. Nidavellir) - 2. N's Mona (om. Nenna) - 3. Strove Bargainee (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 2, suurkilpailu maiden sileä)
1. Stane Gitta (om. Nidavellir) - 2. Rhisiart Clydach (om. Nidavellir) - 3. Glan-y-don Amber Bryncroes (om. Nintsu)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 3, suurkilpailu maiden sileä)
1. Attacotti Mirador (om. Nidavellir) - 2. Bethesda Wilde Ollie (om. Nintsu) - 3. Elynor (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Rumour's Horror (om. Nenna) - 2. Let's Go Insane (om. Breawa) - 3. Filibert v.d. Wellehoft (om. Breawa)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Rumour Delta (om. Nenna) - 2. Kappvändare (om. Nenna) - 3. Anfarwol Newid (om. Emma / Anfarwol Acres)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Fifty Reason DL (om. Deadline) - 2. Steffi (om. Rautkymi) - 3. White Razz (om. Breawa)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 1, suurkilpailu maiden risueste)
1. Hallway's Pliant (om. Nidavellir) - 2. Monoecious Kaaba (om. Nidavellir) - 3. Acmes Miasmatic (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 2, suurkilpailu maiden risueste)
1. Tremec Deredan (om. Nidavellir) - 2. Blackwell Llanvihangel (om. Nidavellir) - 3. Hatfeld Pistyll (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 3, suurkilpailu maiden risueste)
1. Anfarwol Dera (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Binjok Palmyra (om. Nidavellir) - 3. Anfarwol Marged (om. sandi / Anfarwol Acres)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Signal from Heaven (om. Breawa) - 2. Jenson Nantlle (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Happy Humble (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 2, suurkilpailu G1 risueste)
1. Climbing Towards Stars Ni (om. Nidavellir) - 2. Stigligt Tur (om. Nenna) - 3. Wia Caden (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 3, suurkilpailu G1 risueste)
1. Blackest Mind Ni (om. Nidavellir) - 2. Mic Deamus (om. Nidavellir) - 3. Hour Of Jaime PA (om. Deadline)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Dramatic Mudball (om. Nenna) - 2. Let's Go Insane (om. Breawa) - 3. Trealaw Batch (om. sandi / Anfarwol Acres)

Presta Pony Derby - PP Derby Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Mormonk Frun (om. Nintsu) - 2. CoCo Shamus (om. Nenna) - 3. Anfarwol Dawe (om. sandi / Anfarwol Acres)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Steffi (om. Rautkymi) - 2. Zelene (om. Rautkymi) - 3. Arglwyddes Glanaman (om. Quikale)

Presta Pony National - PP National Cup (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Niels Kitta (om. Breawa) - 2. Cefin Meical (om. Breawa) - 3. Schnookumtwerp (om. Breawa)

Presta Pony National - PP National Steeplechase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Anfarwol Anwill (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Cadfan Phrothro (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Caetlin WEE (om. Breawa)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Holden's Ryan (om. Nenna) - 2. Jenson Nantlle (om. sandi / Anfarwol Acres) - 3. Rock n Rolla (om. Breawa)

Ylös

CAS XXX

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Little Sunbeam HIP (om. Nenna) - 2. Sound Of A Beast (om. vrieng.) - 3. Carduggan Paige (om. sandi / Anfarwol Acres)

Ylös

CAS XXIX

Crème de la Crème – Deux de la Crème (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Woppadoo (om. Nidavellir) – 2. Bacon Biscuit (om. Nidavellir) – 3. Blingblingbling (om. Duchamps Poneys)

Crème de la Crème – Trois de la Crème (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Mic Ilary (om. Duchamps Poneys) - 2. Act Out! (om. Duchamps Poneys) - 3. Make Me Famous (om. Nidavellir)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Presta Roland (om. Presta Racing Center) - 2. Bria Eleventh Hour (om. Nenna) - 3. Carus Twn (om. Breawa)

Presta Pony Derby - PP Derby Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Kicwar Snat (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Newid (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Llewellalis (om. Duchamps Poneys)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Caetlin WEE (om. Breawa) - 2. All Dolled Up (om. Nidavellir) - 3. Prodigal Son (om. Nidavellir)

Presta Pony National - PP National Cup (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Gwrthryfelwyr (om. Nidavellir) - 2. Anfarwol Carys (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Bring Me Down (om. Nidavellir)

Presta Pony National - PP National Steeplechase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Belladonna Mic (om. Nidavellir) - 2. Night Crawler (om. Nidavellir) - 3. Caetlin WEE (om. Breawa)

Ylös

CAS XXVIII

Count To Six - Minor Counter (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Tulokset kadonneet – 2. Cuir Tús Le (om. Hardcore Shetlands) – 3. Tulokset kadonneet

Count To Six - Petit Counter (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
Tulokset kadonneet

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Blackout (om. Daydream) - 2. Seren v.d. Huthfoll (om. Nidavellir) - 3. Who's The Devil (om. Nidavellir)

Presta Pony Derby - PP Derby Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Llewellalis (om. Duchamps Poneys) - 2. Blingblingbling (om. Duchamps Poneys) - 3. Kicwar Snat (om. Nidavellir)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Make Me Famous (om. Nidavellir) - 2. Act Out! (om. Duchamps Poneys) - 3. Mic Ilary (om. Duchamps Poneys)

Presta Pony National - PP National Cup (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Quille (om. Duchamps Poneys) - 2. Bring Me Down (om. Nidavellir) - 3. Pinkeye (om. Duchamps Poneys)

Presta Pony National - PP National Steeplechase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Night Crawler (om. Nidavellir) - 2. Signaling (om. Duchamps Poneys) - 3. Mic Emel (om. Duchamps Poneys)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Johnny B Good (om. Nidavellir) - 2. Glowmoor Manique (om. Oldsfellin Kartano) - 3. Presta Benjamin (om. Presta Racing Center)

Ylös

CAS XXVII

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 1, suurkilpailu maiden sileä)
1. Swallow All Happiness (om. Nidavellir) - 2. Disco Wishper (om. Artiikki) - 3. Presta Matthew (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 2, suurkilpailu maiden sileä)
1. Stray Cat (om. Fuyu) - 2. Alert Break (om. Micram Raceponies) - 3. Seaview Aneirin (om. Seaview Racing Ponies)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 3, suurkilpailu maiden sileä)
1. Only One Way DL (om. Deadline) - 2. Dalter Shrilly (om. Micram Raceponies) - 3. Lawyer Laugar (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Presta Adam (om. Seaview Racing Ponies) - 2. Flower's Chindenator (om. Presta Racing Center) - 3. Hero To Us (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Mattias Astr (om. Presta Racing Center) - 2. Tongo To Court (om. Micram Raceponies) - 3. Mic Hahahaham (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Run MF Run (om. Nidavellir) - 2. Mic Adranes (om. Micram Raceponies) - 3. Dream From Below (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 1, suurkilpailu maiden risueste)
1. Presta Icarus (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Petula (om. Presta Racing Center) - 3. Lil' Missy (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 2, suurkilpailu maiden risueste)
1. Cael ei Wneud Yno y (om. Seaview Racing Ponies) - 2. Disco's Coming (om. Nidavellir) - 3. Wincan's Zinderella (om. Kisatalli Vienre)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 3, suurkilpailu maiden risueste)
1. The Deepest Dance Vien (om. Kisatalli Vienre) - 2. Whose Edward DL (om. Deadline) - 3. Schron Ripples (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Death Winner PA (om. Micram Raceponies) - 2. Jingles Devilish (om. Micram Raceponies) - 3. Gulbrand (om. Mari H)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 2, suurkilpailu G1 risueste)
1. Deepest Thoughts (om. Kisatalli Vienre) - 2. Chill Out (om. Micram Raceponies) - 3. Climbing Towards Stars Ni (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 3, suurkilpailu G1 risueste)
1. Emmanuel (om. Kisatalli Vienre) - 2. Sugars Mask Copper (om. Deadline) - 3. Snaman Kennie (om. Micram Raceponies)

Micram GP (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Ennis Tat (om. Kisatalli Vienre) - 2. Ond Anymwthiol (om. Beata) - 3. My Of Denton (om. Kisatalli Vienre)

Mini Sprinter (ryhmä 1, arvokilpailu maiden sileä)
1. Faery v.d. Huthfoll (om. Nidavellir) - 2. Down On A Muffin' (om. Kisatalli Vienre) - 3. Frech Njell (om. Nidavellir)

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Blackout (om. Daydream) - 2. Mic Boom (om. Micram Raceponies) - 3. Beldoran PA (om. Micram Raceponies)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Bridget (om. Presta Racing Center) - 2. Hero To Us (om. Presta Racing Center) - 3. Plant Marks Honey (om. Micram Raceponies)

Mini Triple - Luxury Contest (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Hero To Us (om. Presta Racing Center) - 2. Blackout (om. Daydream) - 3. Presta Bridget (om. Presta Racing Center)

Presta Pony Derby - PP Derby Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Woppadoo (om. Nidavellir) - 2. Quaterdoc (om. Mari H) - 3. Mattias Astr (om. Presta Racing Center)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Quillan Adley (om. Presta Racing Center) - 2. Mic Soah (om. Hilma) - 3. Ond Anymwthiol (om. Beata)

Presta Pony National - PP National Steeplechase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. No To This Life (om. Nidavellir) - 2. Sawyl Hol (om. Presta Racing Center) - 3. Sugars Mask Copper (om. Deadline)

Snowstorm - Snowstorm Mini (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Presta Brissy (om. Presta Racing Center) - 2. Octavia (om. Mari H) - 3. Dancing Stormy (om. Deadline)

Snowstorm - Snowstorm Special (ryhmä 2, suurkilpailu G1 risueste)
1. Knowledgeable (om. Deadline) - 2. Deepest Thoughts (om. Kisatalli Vienre) - 3. Breathtaking Ni (om. Nidavellir)

Snowstorm - Snowstorm Super (ryhmä 3, suurkilpailu G1 risueste)
1. Sugars Mask Copper (om. Deadline) - 2. Emmanuel (om. Kisatalli Vienre) - 3. Mic Vegas II (om. Micram Raceponies)

Ylös

CAS XXVI

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Adelle (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Breana (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Adam (om. Seaview Racing Ponies)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Adam (om. Seaview Racing Ponies) - 2. Presta Adelle (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Breana (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Luxury Contest (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Flower's Chindenator (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Adam (om. Seaview Racing Ponies) - 3. Presta Breana (om. Presta Racing Center)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Flake Conjourer (om. Seaview Racing Ponies) - 2. 1000 Damaged Dreamlands (om. Seaview Racing Ponies) - 3. Zelene (om. Daydream)

Ylös

CAS XXV

Damaging Contest - Daring Jumper (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Buffery Mic (om. Micram Raceponies) - 2. Happy Beata PA (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Brendon (om. Presta Racing Center)

Damaging Contest - Dazzling Jumper (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. New Toy ( om. Presta Racing Center) - 2. Örn (om. Micram Raceponies) - 3. Carimba's Vegas (om. Micram Raceponies)

Damaging Contest - Dashing Jumper (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Mic Stranger (om. Micram Raceponies) - 2. Angelo 'd (om. Micram Raceponies) - 3. WTB Emmett (om. Presta Racing Center)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Plant Marks Honey (om. Micram Raceponies) - 2. Death Winner PA (om. Micram Raceponies) - 3. Mic Bach (om. Britta)

Mini Sprinter (ryhmä 1, arvokilpailu maiden sileä)
1. Flower's Chindenator (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Vance (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Christiano (om. Micram Raceponies)

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Adam (om. Seaview Racing Ponies) - 2. Master of Rock PA (om. Micram Raceponies) - 3. Mic Bach (om. Britta)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Take You Alive (om. Nidavellir) - 2. Mic Bach (om. Britta) - 3. Presta Adam (om. Seaview Racing Ponies)

Mini Triple - Luxury Contest (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Adam (om. Seaview Racing Ponies) - 2. Mic Bach (om. Britta) - 3. Take You Alive (om. Nidavellir)

Presta Pony Derby - PP Derby Stakes (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
1. Dirar for Auro (om. Micram Raceponies) - 2. Indivar Mic (om. Micram Raceponies) - 3. Daruka Mic (om. Micram Raceponies)

Presta Pony Derby - PP Derby Mile (ryhmä 3, arvokilpailu G1 sileä)
1. Mic Soah (om. Hilma) - 2. Diud POP (om. Micram Raceponies) - 3. 1000 Damaged Dreamlands (om. Seaview Racing Ponies)

Presta Pony National - PP National Cup (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Knowledgeable (om. Deadline) - 2. Wia Caden (om. Nidavellir) - 3. More Than Ever (om. Nidavellir)

Presta Pony National - PP National Steeplechase (ryhmä 3, arvokilpailu G1 risueste)
1. Blackest Nights (om. Nidavellir) - 2. Sugars Mask Copper (om. Deadline) - 3. Kusuma Iman (om. Micram Raceponies)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Presta Drea (om. Presta Racing Center) - 2. Master of Rock PA (om. Micram Raceponies) - 3. Styling Jackie PA (om. Presta Racing Center)

Ylös

CAS XXIV

Damaging Contest - Daring Jumper (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Flake Stardust (om. Presta Racing Center) - 2. Time Zone HV (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Sunset Ike (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Styling 224 (om. Micram Raceponies) - 2. Presta Bernice (om. Presta Racing Center) - 3. Mic Bach (om. Britta)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Styling 224 (om. Micram Raceponies) - 2. Leya (om. Micram Raceponies) - 3. Mic Bach (om. Britta)

Mini Triple - Luxury Contest (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Styling 224 (om. Micram Raceponies) - 2. Presta Bernice (om. Presta Racing Center) - 3. Badmir HV (om. Micram Raceponies)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Time Zone HV (om. Presta Racing Center) - 2. Flake Stardust (om. Presta Racing Center) - 3. Wrong Side (om. Nidavellir)

Ylös

CAS XXIII

Dead Derby (ryhmä 3, arvokilpailu G3 risueste)
1. Last Grave Has Emptied (om. Nidavellir) - 2. Blackest Nights (om. Nidavellir) - 3. Aiyah (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 1, suurkilpailu maiden sileä)
1. Presta Bernice (om. Presta Racing Center) - 2. Tulokset kadonneet - 3. Presta Seymor (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 2, suurkilpailu maiden sileä)
1. Tulokset kadonneet - 2. Tulokset kadonneet - 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 3, suurkilpailu maiden sileä)
1. Tulokset kadonneet - 2. Tulokset kadonneet - 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Hardcore Beleriand (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Hades (om. Presta Racing Center) - 3. Hardcore Hooligan (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Hambuz (om. Micram Raceponies) - 2. Tulokset kadonneet - 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Sherlee GA (om. Micram Raceponies) TAI Sukarno (om. Presta Racing Center) - 2. Dance With Devil (om. Nidavellir) - 3. Dam-Di-Daa (om. Nidavellir)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 4, suurkilpailu G1 sileä)
1. Sherlee GA (om. Micram Raceponies) TAI Sukarno (om. Presta Racing Center) - 2. Tulokset kadonneet - 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 1, suurkilpailu maiden risueste)
1. Presta Edith (om. Presta Racing Center) - 2. Flake Stardust (om. Presta Racing Center) - 3. Time Zone HV (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 2, suurkilpailu maiden risueste)
1. Tulokset kadonneet - 2. Tulokset kadonneet - 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 3, suurkilpailu maiden risueste)
1. Tulokset kadonneet - 2. Tulokset kadonneet - 3. Tell A Lie (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 4, suurkilpailu maiden risueste)
1. Tulokset kadonneet - 2. Stop Telling That DAS (om. Micram Raceponies) - 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Hardcore Deathcrush (om. Presta Racing Center) - 2. Tulokset kadonneet - 3. Celestial Glacia PA (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 2, suurkilpailu G1 risueste)
1. Da'Ing (om. Micram Raceponies) - 2. Wia Caden (om. Nidavellir)- 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 3, suurkilpailu G1 risueste)
1. Sherlee GA (om. Micram Raceponies) - 2. Y Dilledyn (om. Nidavellir) - 3. Tulokset kadonneet

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 4, suurkilpailu G1 risueste)
1. Jawad for Auro (om. Micram Raceponies) - 2. Mic Gagaree (om. Micram Raceponies) - 3. Tulokset kadonneet

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Styling 224 (om. Micram Raceponies) - 2. Mic Vivianna (om. Presta Racing Center) - 3. Abigail (om. Leara)

Jouluderby 2011 (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Winter Madness (om. Nidavellir) - 2. Celestial Glacia PA (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Theodore (om. Presta Racing Center)

Jouluderby 2011 (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Chigeon Daphne (om. Chigeon ponies) - 2. Katerina (om. Chigeon ponies) - 3. Chigeon Hasky (om. Chigeon ponies)

Micram GP (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Dam-Di-Daa (om. Nidavellir) - 2. Sukarno (om. Presta Racing Center) - 3. Dance With Devil (om. Nidavellir)

Mini Sprinter (ryhmä 1, arvokilpailu maiden sileä)
1. Take You Alive (om. Nidavellir) - 2. Death Song (om. Micram Raceponies) - 3. Better Without You (om. Nidavellir)

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Hades (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Veronica (om. Presta Racing Center) - 3. Supernova Presta (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Hades (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Veronica (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Hartley (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Luxury Contest (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Mic Vivianna (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Hades (om. Presta Racing Center) - 3. Presta Veronica (om. Presta Racing Center)

Real Runner (ryhmä 4, arvokilpailu G3 sileä)
1. Ywen Wyr Niaeth (om. Micram Raceponies) - 2. Rubido (om. Micram Raceponies) - 3. Bevans Anqwyn (om. Micram Raceponies)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Presta Theodore (om. Presta Racing Center) - 2. Celestial Glacia PA (om. Presta Racing Center) - 3. Winter Madness (om. Nidavellir)

Ylös

CAS XXII

Beach Trophy (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Da'Enriq (om. Micram Raceponies) - 2. Da'lqles (om. Micram Raceponies) - 3. Chigeon Joan (om. Chigeon ponies)

Micram GP (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Mic Twistit (om. Micram Raceponies) - 2. Mic Adranes (om. Micram Raceponies) - 3. Adranda (om. Micram Raceponies)

Mini Sprinter (ryhmä 1, arvokilpailu maiden sileä)
1. Sacramentum (om. Nidavellir) - 2. Fear Is Coming (om. Nidavellir) - 3. Presta Sepeteus (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Charity (om. Presta Racing Center) - 2. Anti-Agräs HARR (om. Presta Racing Center) - 3. Mic Hamppu (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Charity (om. Presta Racing Center) - 2. Hardcore Omens (om. Presta Racing Center) - 3. Anti-Agräs HARR (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Luxury Contest (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Presta Charity (om. Presta Racing Center) - 2. Anti-Agräs HARR (om. Presta Racing Center) - 3. Badmir HV (om. Micram Raceponies)

Real Runner (ryhmä 4, arvokilpailu G3 sileä)
1. Oregano Chig (om. Chigeon ponies) - 2. Novart d (om. Micram Raceponies) - 3. Pink Smoke Chig (om. Chigeon ponies)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Presta Felim (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Hugo (om. Presta Racing Center) - 3. Hardcore Caoileann (om. Presta Racing Center)

Ylös

CAS XXI

Beach Trophy (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Chigeon Xenia (om. Chigeon ponies) - 2. Chigeon Jeremy (om. Chigeon ponies) - 3. Splash Of Keno (om. Micram Raceponies)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Samantha (om. Micram Raceponies) - 2. Just In Time (om. Hapero) - 3. Mic Hamppu (om. Presta Racing Center)

Micram GP (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Hunter W (om. Deadline) - 2. Unartig Mädel (om. moar) - 3. Idiot, ha? (om. Micram Raceponies)

Mini Sprinter (ryhmä 1, arvokilpailu maiden sileä)
1. Presta Hartley (om. Presta Racing Center) - 2. Presta Moira (om. Presta Racing Center) - 3. Synnöve (om. -Golffis.)

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Faith PA (om. Presta Racing Center) - 2. Stone DU (om. Micram Raceponies) - 3. Presta Trevelyan (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Stone DU (om. Micram Raceponies) - 2. Faith PA (om. Presta Racing Center) - 3. Mic Hamppu (om. Presta Racing Center)

Real Runner (ryhmä 4, arvokilpailu G3 sileä)
1. True or lie (om. Chigeon ponies) - 2. Pink Fog Chig (om. Chigeon ponies) - 3. Mic Luxus (om. Micram Raceponies)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Molly of Candles (om. Presta Racing Center) - 2. Desmond PA (om. Presta Racing Center) - 3. Flower's Subell (om. Presta Racing Center)

Ylös

CAS XX

Beach Trophy (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Chigeon Taro (om. Chigeon ponies) - 2. B.C. (om. Chigeon ponies) - 3. Quicksilver Sophia (om. Dastik Raceponies)

Gone With the Winds II (ryhmä 2, arvokilpailu G2 risueste)
1. Carwe Lwcus (om. sandi / Anfarwol Acres) - 2. Chigeon Joacim (om. Chigeon ponies) - 3. Chigeon Phoebe (om. Chigeon ponies)

Gone With the Winds III (ryhmä 2, arvokilpailu G2 risueste)
1. Protea Lwcus (om. Emma / Anfarwol Acres) - 2. Blodeuwedd Lwcus (om. Emma / Anfarwol Acres) - 3. Wessex Gold Dust (om. sandi / Anfarwol Acres)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Keldoron HV (om. Hapero) - 2. Banshee HV (om. Hapero) - 3. Eva v.d. Unpleasantville (om. Presta Racing Center)

Micram GP (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Adranda (om. Micram Raceponies) - 2. The Last Soldier (om. Micram Raceponies) - 3. Saddleborn Atmosphere (om. Micram Raceponies)

Mini Triple - Sprint Race (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Master of Disharmony (om. Hardcore Shetlands) - 2. Cat Baineann (om. Hardcore Shetlands) - 3. Stoirm Ghaoithe (om. Presta Racing Center)

Mini Triple - Classic Challenge (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Master of Disharmony (om. Hardcore Shetlands) - 2. Cat Baineann (om. Hardcore Shetlands) - 3. Touché (om. Hardcore Shetlands)

Mini Triple - Luxury Contest (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Stoirm Ghaoithe (om. Presta Racing Center) - 2. Black Roija (om. Presta Racing Center) - 3. Cat Baineann (om. Hardcore Shetlands)

Sandstorm (ryhmä 1, suurkilpailu G1 risueste)
1. Death Song (om. Hardcore Shetlands) - 2. Made In Heaven (om. Hardcore Shetlands) - 3. Angelina JB (om. Presta Racing Center)

Ylös

CAS XIX

Beach Trophy (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Hambuz (om. Micram Raceponies) - 2. Amelia for Auro (om. Chigeon ponies) - 3. Qualem for Auro (om. Chigeon ponies)

Count To Six - Minor Counter (ryhmä 1, arvokilpailu G1 sileä)
1. Timotei (om. Presta Racing Center) – 2. Tulokset kadonneet – 3. Tulokset kadonneet

Count To Six - Petit Counter (ryhmä 2, arvokilpailu G1 sileä)
Tulokset kadonneet

Dead Derby (ryhmä 2, arvokilpailu G3 risueste)
1. Da'Ing (om. Micram Raceponies) - 2. Alfie av Brunsholm (om. Torndal) - 3. My Hope (om. Micram Raceponies)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Sagtres Milou (om. Torndal) - 2. Beautiful Liar (om. Chigeon ponies) - 3. Cum On! (om. Bellisente)

Ylös

CAS XVIII

Beach Trophy (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Bombidom High (om. Deadline) - 2. Gillian R (om. Chigeon ponies) - 3. Chigeon Yvone (om. Chigeon Ponies)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 1, suurkilpailu maiden sileä)
1. Banshee HV (om. Hapero) - 2. Black Roija (om. Hardcore Shetlands) - 3. Topanga HV (om. Bellisente)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 2, suurkilpailu maiden sileä)
1. Hildegard Erling (om. Maruschka) - 2. Hildegard Filippa (om. Maruschka) - 3. Eva SWE (om. Maruschka)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 3, suurkilpailu maiden sileä)
1. Frieda von Benachbarte (om. Maruschka) - 2. New David (om. Maruschka) - 3. Lillie Cierra (om. Dastik Raceponies)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 4, suurkilpailu maiden sileä)
1. Larry FFA (om. Micram Raceponies) - 2. Deathline Luna (om. Maruschka) - 3. Peregrine Triston (om. Dastik Raceponies)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Boom Boom (om. Micram Raceponies) - 2. Chester PA (om. Bellisente) - 3. Exkbäckens Admir SWE (om. Hapero)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Eliray AB (om. Micram Raceponies) - 2. LD Koyan (om. Micram Raceponies) - 3. Chigeon Vivian (om. Chigeon Ponies)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Aiyah (om. Micram Raceponies) - 2. Smilin' Mickey (om. Micram Raceponies) - 3. Idiot, ha? (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 4, suurkilpailu G1 sileä)
1. Time to Love (om. Micram Raceponies) - 2. Fight 'Cause Me Chig (om. Chigeon ponies) - 3. Faster than BEM (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 1, suurkilpailu maiden risueste)
1. Pompom POM (om. Hapero) - 2. The Chosen Legacy (om. Hardcore Shetlands) - 3. Hook Up (om. Maruschka)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 2, suurkilpailu maiden risueste)
1. Da'Ing (om. Micram Raceponies) - 2. Chigeon Yasser (om. Chigeon ponies) - 3. Indet Problem (om. Dastik Raceponies)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 3, suurkilpailu maiden risueste)
1. Coasthoeve's Ahwa (om. Maruschka) - 2. Loving JO (om. Micram Raceponies) - 3. Coasthoeve's Agent 007 (om. Maruschka)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 4, suurkilpailu maiden risueste)
1. You're Pretty (om. Maruschka) - 2. Opel'Dia (om. Micram Raceponies) - 3. Ghan'Dia (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 2, suurkilpailu G1 risueste)
1. Rebel Blues (om. Deadline) - 2. Nayawenne (om. Chigeon ponies) - 3. Jonayla (om. Chigeon ponies)

Gaalalaukat - Gaala Jumper (ryhmä 3, suurkilpailu G1 risueste)
1. Disney Blues (om. Deadline) - 2. Hürrden (om. Deadline) - 3. Aabek Little Black Bird (om. Micram Raceponies)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Hillbritt RH (om. Hardcore Shetlands) - 2. Cat Baineann (om. Hardcore Shetlands) - 3. Dråpe v.d. Bellisente (om. Bellisente)

Jouluderby 2010 (ryhmä 1, arvokilpailu G1 risueste)
1. Bad Wednesday JB (om. Presta Racing Center) - 2. Jaycob PA (om. Presta Racing Center) - 3. Eda Beatrix HV (om. Presta Racing Center)

Jouluderby 2010 (ryhmä 2, arvokilpailu G1 risueste)
1. Jonayla (om. Chigeon ponies) - 2. Bombidom High (om. Deadline) - 3. Rebel Blues (om. Deadline)

Ylös

CAS XVII

Dead Derby (ryhmä 2, arvokilpailu G3 risueste)
1. Quadro (om. Chigeon ponies) - 2. Burgina Fazo (om. Chigeon ponies) - 3. Rebel Blues (om. Deadline)

Dead Derby (ryhmä 3, arvokilpailu G3 risueste)
1. Holly Blue (om. Kya's Racehorses) - 2. Disney Blues (om. Deadline) - 3. Green Diamond (om. Micram Raceponies)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Timotei (om. Jenni L) - 2. Hannah v.d. Bellisente (om. Bellisente) - 3. Johan v.d. Bellisente (om. Bellisente)

Ylös

CAS XVI

Beach Trophy (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Chigeon Faith (om. Chigeon ponies) - 2. Pop Pop (om. Jaya) - 3. Chigeon Xuanilla (om. Chigeon Ponies)

Hiekkamyrsky (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Petit Somni (om. Jaya) - 2. Eastern Zal (om. Jaya) - 3. Harald (om. Karma & Effect)

Ylös

CAS XV

Beach Trophy (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Drisco von SAY (om. Townsend Acres) - 2. Chigeon Xuanilla (om. Chigeon ponies) - 3. Sarason NL (om. Micram Raceponies)

Ylös

CAS XIV

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 1, suurkilpailu maiden sileä)
1. Hampus (om. Presta Racing Center) - 2. Calleigh Jaqueline (om. Presta Racing Center) - 3. Okotok MEF (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 2, suurkilpailu maiden sileä)
1. Mankalita (om. Webbenia) - 2. Peacelover GO (om. Paxton) - 3. Kingsland Victoria (om. Townsend Acres)

Gaalalaukat - Ratojen Lupaus (ryhmä 3, suurkilpailu maiden sileä)
1. Ur mine, ha? (om. Micram Raceponies) - 2. Iye Jacy (om. Webbenia) - 3. Waldhar (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. Afercare (om. Micram Raceponies) - 2. Miriela (om. Presta Racing Center) - 3. Mr. Nice Man (om. Presta Racing Center)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Chico's Better Fealing (om. Townsend Acres) - 2. LD Koyal (om. Micram Raceponies) - 3. Drisco von SAY (om. Townsend Acres)

Gaalalaukat - Gaala Winner (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Jia Remy (om. Greer) - 2. Pienen Petronella (om. Hardcore Shetlands) - 3. Crazy Chocolat Split (om. Townsend Acres)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 1, suurkilpailu maiden risueste)
1. Droppe Regn från Himlen (om. Hardcore Shetlands) - 2. Fancy Fiction Effect (om. Hardcore Shetlands) - 3. Golden Toffee Caramel (om. Micram Raceponies)

Gaalalaukat - Toivon Tuoja (ryhmä 2, suurkilpailu maiden risueste)
1. Dauntless Ailbhe (om. Micram Raceponies) - 2. BES Hopefull (om. Paxton) - 3. Mr. Batman (om. Micram Raceponies)

Jouluderby (ryhmä 1, arvokilpailu ungraded risueste)
1. Rocko's Butterscotch (om. Suvi) - 2. Midnight Dancer (om. Suvi)

Jouluderby (ryhmä 2, arvokilpailu allowance risueste)
1. Complete (om. Chigeon ponies) - 2. Hannica (om. Chigeon ponies) - 3. Junker (om. Chigeon ponies)

Jouluderby (ryhmä 3, arvokilpailu ungraded risueste)
1. All The Boys Want Candy (om. Sayapo Riding Club) - 2. Chaz von Schecke (om. Micram Raceponies) - 3. Moonlight Shadow (om. Sayapo Riding Club)

Jouluderby (ryhmä 4, arvokilpailu ungraded risueste)
1. Blitzschlag CS (om. Taikasumun talli)

Ylös

CAS XI

Micram GP (ryhmä 1, suurkilpailu G1 sileä)
1. TuuHa's Marciska (om. Juksula) - 2. Lucky Loser (om. Pokeri) - 3. Red Wonder (om. Pokeri)

Micram GP (ryhmä 2, suurkilpailu G1 sileä)
1. Daisy in Dark (om. Woodruft Hill) - 2. LD Koyal (om. Micram Raceponies) - 3. Theme of Radon (om. Micram Raceponies)

Micram GP (ryhmä 3, suurkilpailu G1 sileä)
1. Dominique END (om. Pokeri) - 2. Blizzard Shard (om. Pokeri) - 3. Rodney of Hoarfrost (om. Noora)

Micram GP (ryhmä 4, suurkilpailu G1 sileä)
1. Blitzschlag CS (om. Taikasumun talli) - 2. Creepy Crawlie (om. läjä) - 3. Logon O'Godex (om. Redonbrack)

Pony Spring Cup II (shetlanninponiorit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Lucky Loser (om. Pokeri) - 2. Padincton (om. Redonbrack) - 3. KAD Jamie (om. Allu Express)

Pony Spring Cup II (pienet ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Dear Carriage (om. Heinuli) - 2. Paldan ROW (om. Micram Raceponies) - 3. Darlene Twist (om. Pokeri)

Pony Spring Cup II (isot ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Tootie Fruitie (om. shinqua) - 2. Chaz von Schecke (om. Micram Raceponies) - 3. Rosaline Lilith (om. Allu Express)

Pony Spring Cup II (laukkarotusukuiset ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Catepil of Mornox (om. Redonbrack) - 2. Logon O'Godex (om. Redonbrack) - 3. Don Fresiar (om. Redonbrack)

Pony Spring Cup III (shetlanninponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Lucky Loser (om. Pokeri) - 2. Padincton (om. Redonbrack) - 3. KAD Jamie (om. Allu Express)

Pony Spring Cup III (pienet ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. High Fly (om. Pokeri) - 2. Darlene Twist (om. Pokeri) - 3. Dear Carriage (om. Heinuli)

Pony Spring Cup III (isot ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Rosaline Lilith (om. Pokeri) - 2. Blizzard Shard (om. Pokeri) - 3. Dear Carriage (om. Heinuli)

Pony Spring Cup III (laukkarotusukuiset ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Logon O'Godex (om. Redonbrack) - 2. Don Fresiar (om. Redonbrack) - 3. Od Q'Ret (om. Redonbrack)

Pony Spring Cup IV (shetlanninponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Padincton (om. Redonbrack) - 2. Lucky Loser (om. Pokeri) - 3. KAD Jamie (om. Allu Express)

Pony Spring Cup IV (pienet ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Lardon (om. craky) - 2. Geisha (om. minna89) - 3. Gamilla (om. minna89)

Pony Spring Cup IV (isot ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Garin von Schecke (om. Micram Raceponies) - 2. Blizzard Shard (om. Pokeri) - 3. Tootie Fruitie (om. shinqua)

Pony Spring Cup IV (laukkarotusukuiset ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Catepil of Mornox (om. Redonbrack) - 2. Blitzschlag CS (om. Taikasumun talli) - 3. Od Q'Ret (om. Redonbrack)

Pony Spring Cup V (shetlanninponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Padincton (om. Redonbrack) - 2. Jackpot (Jokeri) - 3. Kokatow Life (om. Heinuli)

Pony Spring Cup V (pienet ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
A: 1. Xcenta (om. minna89) - 2. Lardon (om. craky) - 3. Reach Out For Fight (om. kelpie)
B: 1. Geisha (om. minna89) - 2. Gamilla (om. minna89) - 3. High Fly (om. Pokeri)

Pony Spring Cup V (isot ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Garin von Schecke (om. Micram Raceponies) - 2. Blizzard Shard (om. Pokeri) - 3. Rosaline Lilith (om. Pokeri)

Pony Spring Cup V (laukkarotusukuiset ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Don Fresiar (om. Redonbrack) - 2. Lorgon O'Godex (om. Redonbrack) - 3. Blitzschlag CS (om. Taikasumun talli)

Ylös

CAS X

Golden Euro Race (arvokilpailu ungraded sileä)
1. Blizzard Shard (om. pokeri) - 2. Tulokset kadonneet - 3. Garin von Schecke (om. Micram Raceponies)

Pony Spring Cup I (shetlanninponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Lucky Loser (om. Pokeri) - 2. Jackpot (om. Jokeri) - 3. KAD Jamie (om. Allu Express)

Pony Spring Cup I (pienet ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Glittering Goldie (om. Pokeri) - 2. Ngam (om. sakkura) - 3. Lardon (om. craky)

Pony Spring Cup I (isot ponit, arvokilpailu ungraded sileä)
1. Blizzard Shard (om. Pokeri) - 2. Chaz von Schecke (om. Micram Raceponies) - 3. Dominique END (om. Pokeri)

Ylös

Kaikki sivuston materiaali © Ponilaukkajaos ellei toisin mainita. Ulkoasun koristekuva © Anna-Kaisa T. (CC BY-NC-SA 2.0)

Virtuaalinen
ponilaukkajaos

Uusi lajin parissa? Tsekkaa pikaopas!
Liity myös ponilaukkafoorumille!
Help!-työkalut & Virtuaalijelppi
Jaoksen ylläpitoon saat yhteyden sähköpostitse.

Sivuja päivitetty viimeksi 01.11.2016
Gaala lähestyy, ehdota ehdokkaita!