PLJn alaiset sileät laukkakilpailut poneille
- 08.04.2012, VIP 07.04.2012 klo 23.00
- Järjestävä talli Nidavellir, vastuuhenkilö taffel (virtuaaliset@hertjekker.net)
- Kaikki lähdöt järjestetään hiekkapohjaisella radalla

- Sileillä ponin tulee olla 3-15 vuotias (3v ainoastaan maideniin)
- Poni saa osallistua yhteen lähtöön, omistaja/talli saa tuoda yhteen lähtöön enintään neljä ponia
- Mikäli lähdössä on kaksi (2) ponia tai vähemmän, lähtöä ei pidetä
- Yli 12 osallistujan lähtö jaetaan
- Epäselvissä tilanteissa tarkista säännöt tai kysy järjestäjältä

- Ilmoittautuminen sähköpostiin virtuaaliset@hertjekker.net otsikolla PLJ 027, muodossa:
lähtö [rv] ikä rotulyhenne-sukupuoli Ponin virallinen nimi - om. Omistaja

01. ryhmä 1: maiden 300m (2 000 - 1 200 - 800 - 400)
A-sarja
1. 3v she-t Stock Zircony - om. romy 2000e
2. 5v SH-t Glowmoor Manique - om. Oldsfellin Kartano 1200e
3. 3v she-o Mustalahden Virtuoosi - om. lumiere 800e
4. 5v she-o Brave Caribbean - om. Nidavellir 400e

5. 3v she-t Artemis - om. Chadlington Racehorses
6. 3v. she-o Mic Tyler - om. Kisatalli Vienre
7. 5v she-t First Class Furry - om. Nidavellir
8. 3v she-o Garnat Maxim - om. lumiere
9. 3v shet-o Impossibru 5594 - om. Daydream

B-sarja
1. 5v she-o Vicious Mino - om. Nidavellir 2000e
2. 3v she-o Special Rum - om. romy 1200e
3. 3v shet-t Black Parader 5594 - om. Daydream 800e
4. 3v she-o Conan O'Connor - om. lumiere 400e

5. 5v she-t American Airborne - om. Nidavellir
6. 3v she-t Berres Samantha - om. romy
7. 4v SH-t Ponderosa - om. Oldsfellin Kartano
8. 4v she-t Terabithia - om. Chadlington Racehorses

02. ryhmä 1: allowance 400m (4 000 - 2 400 - 1 600 - 800)
1. 6v. wm-o Wasted Dreams - om. Kisatalli Vienre 4000e
2. 4v she-t Mountain Sound - om. Chadlington Racehorses 2400e
3. 4v she-o Maximillian SWE - om. Viivuska 1600e
4. 4v she-o Phoenix Blur - om. Chadlington Racehorses 800e


03. ryhmä 1: grade 3 600m (6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200)
lähtö peruttu

04. ryhmä 1: grade 2 800m (8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600)
1. 5v she-t Seren v.d. Huthfoll - om. Nidavellir 8000e
2. 6v she-t Mariell v.d. Huthfoll - om. Nidavellir 4800e
3. 7v she-o Pantheras - om. D'Aramitz Poneys 3200e


05. ryhmä 2: maiden 400m (2 000 - 1 200 - 800 - 400)
1. 3v wpb-t Crazy Cat Lady P - om. Daydream 2000e
2. 5v wa-t Schnookumtwerp - om. Nidavellir 1200e
3. 4v wa-o Mormonk Frun - om. Nidavellir 800e
4. 5v wa-t Caermoslel Rtdnn - om. Nidavellir 400e

5. 7v wb-o Make Love, Not Warcraft - om. Duchamps Poneys
6. 6v. wm-t Code Red - om. Kisatalli Vienre
7. 4v wa-t Doofclod Gloo - om. Nidavellir

06. ryhmä 2: allowance 500m (4 000 - 2 400 - 1 600 - 800)
1. 5v wa-t Kicwar Snat - om. Nidavellir 4000e
2. 5v wa-t Sertrr Nig - om. Nidavellir 2400e
3. 7v rist-o At Work Dot Com - om. Duchamps Poneys 1600e
4. 5v. wm-t Un Modd Yn - om. Kisatalli Vienre 800e

5. 8v. wm-t Screaming Inside - om. Kisatalli Vienre

07. ryhmä 2: grade 3 700m (6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200)
lähtö peruttu

08. ryhmä 2: grade 2 900m (8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600)
1. 6v. wm-t Pencampwr - om. Kisatalli Vienre 8000e
2. 5v. gr-o Famous Kossaka Zaide - om. Kisatalli Vienre 4800e
3. 7v rist-t Blingblingbling - om. Duchamps Poneys 3200e


09. ryhmä 3: maiden 500m (2 000 - 1 200 - 800 - 400)
1. 4v nf-o Black Jazzy - om. Nidavellir 2000e
2. 3v rp-o Pandemonium - om. Berrington Ponies 1200e
3. 5v nf-t My Loveynit - om. Nidavellir 800e
4. 4v nf-o Metronome - om. Nidavellir 400e

5. 5v wsp-o Mic Tomalino - om. Duchamps Poneys
6. 3v. rp-t Mic Tabananica - om. Kisatalli Vienre
7. 5v nf-o Perfect Pitch - om. Nidavellir

10. ryhmä 3: allowance 600m (4 000 - 2 400 - 1 600 - 800)
1. 4v gotl-o K.V Bjoern - om. Vickan ja Kopoin 4000e
2. 5v. conn-o Evening In Vegas - om. Kisatalli Vienre 2400e
3. 5v rp-o Oldsfell's Heartbeat - om. Oldsfellin Kartano 1600e
4. 4v wb-t Tell Another Joke Ni - om. Nidavellir 800e


11. ryhmä 3: grade 3 800m (6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200)
1. 4v. conn-o Hey, Do You Feel OK? - om. Kisatalli Vienre 6000e
2. 4v. wB-o So Damaged Thoughts in Vien - om. Kisatalli Vienre 3600e
3. 4v nf-o Orape L - om. Nidavellir 2400e


12. ryhmä 3: grade 2 1000m (8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600)
1. 6v. wB-o The Deepest Dance Vien - om. Kisatalli Vienre 8000e
2. 4v. wB-o Navarone - om. Kisatalli Vienre 4800e
3. 11v rp-t Yasmine - om. Oldsfellin Kartano 3200e
4. 6v. wB-t See No Evil - om. Kisatalli Vienre 1600e

5. 10v lew-t Steffi - om. Daydream