PLJn alaiset sileät laukkakilpailut poneille
- 27.03.2012, VIP 26.03.2012 klo 23.00
- Järjestävä talli Nidavellir, vastuuhenkilö taffel (virtuaaliset@hertjekker.net)
- Kaikki lähdöt järjestetään hiekkapohjaisella radalla

- Sileillä ponin tulee olla 3-15 vuotias (3v ainoastaan maideniin)
- Poni saa osallistua yhteen lähtöön, omistaja/talli saa tuoda yhteen lähtöön enintään neljä ponia
- Mikäli lähdössä on kaksi (2) ponia tai vähemmän, lähtöä ei pidetä
- Yli 12 osallistujan lähtö jaetaan
- Epäselvissä tilanteissa tarkista säännöt tai kysy järjestäjältä

- Ilmoittautuminen sähköpostiin virtuaaliset@hertjekker.net otsikolla PLJ 021, muodossa:
lähtö [rv] ikä rotulyhenne-sukupuoli Ponin virallinen nimi - om. Omistaja

01. ryhmä 1: maiden 300m (2 000 - 1 200 - 800 - 400)
A-sarja
1. 4v she-o Winnie The Whoopee - om. Miia 2000e
2. 5v she-o Category 5 - om. D'Aramitz Poneys 1200e
3. 3v SH-t Ponderosa - om. Oldsfellin Kartano 800e
4. 5v she-t Child Of Snow Ni - om. Duchamps Poneys 400e

5. 5v she-t Rock N Rolla - om. Breawa
6. 3v she-t Artemis - om. Chadlington Racehorses
7. 4v she-t Yeehaw Yessie - om. Miia
8. 7v she-t Mic Vanilja - om. Nidavellir
9. 4v she-o Snow Liam - om. Nidavellir

B-sarja
1. 5v she-t Golden Luck - om. Breawa 2000e
2. 5v she-o KO Ruohonleikkuri - om. vrieng. 1200e
3. 4v SH-t Glowmoor Manique - om. Oldsfellin Kartano 800e
4. 4v she-o Haroldarius - om. D'Aramitz Poneys 400e

5. 5v she-t Night At The Opera - om. Nidavellir
6. 3v she-o Artaxerxes - om. Miia
7. 4v she-t Rosamundé - om. Nidavellir
8. 4v she-t Terabithia - om. Chadlington Racehorses

02. ryhmä 1: allowance 400m (4 000 - 2 400 - 1 600 - 800)
1. 5v she-t Firecracker - om. Miia 4000e
2. 4v she-o Let's Go Insane - om. Breawa 2400e
3. 4v she-o Bulevards And Wizards - om. Breawa 1600e
4. 4v she-o Filibert v.d Wellehoft - om. Breawa 800e

5. 4v she-t Mountain Sound - om. Chadlington Racehorses
6. 4v she-o Phoenix Blur - om. Chadlington Racehorses
7. 6v she-o Feeling Prettyeh - om. Miia

03. ryhmä 1: grade 3 600m (6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200)
1. 7v she-o Pantheras - om. D'Aramitz Poneys 6000e
2. 6v she-t Mariell v.d. Huthfoll - om. Nidavellir 3600e
3. 6v she-t Sweet Miss America - om. Breawa 2400e


04. ryhmä 1: grade 2 800m (8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600)
1. 5v she-o Who's The Devil - om. Nidavellir 8000e
2. 5v wm-t Carus Twn - om. Breawa 4800e
3. 5v she-t Seren v.d. Huthfoll - om. Nidavellir 3200e


05. ryhmä 2: maiden 400m (2 000 - 1 200 - 800 - 400)
1. 7v rist-t Blingblingbling - om. Duchamps Poneys 2000e
2. 5v wa-t Sertrr Nig - om. Nidavellir 1200e
3. 5v wa-t Erduiro Tolir - om. Nidavellir 800e
4. 4v poa-o Spacious Stingy - om. Miia 400e

5. 4v poa-t Traxedia - om. Miia
6. 5v wa-t Punodiry Nikar - om. Nidavellir
7. 5v wa-t Akeleshye Esachy - om. Nidavellir
8. 7v wb-o Chickenlover - om. Duchamps Poneys
9. 4v sant-t Mic Elyayh - om. Deadline
10. 4v wa-o Maredudd - om. Duchamps Poneys

06. ryhmä 2: allowance 500m (4 000 - 2 400 - 1 600 - 800)
1. 4v poa-t Bunny The Honeybee - om. Miia 4000e
2. 8v wm-t Orendy - om. Breawa 2400e
3. 5v wa-t Kicwar Snat - om. Nidavellir 1600e


07. ryhmä 2: grade 3 700m (6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200)
lähtö peruttu

08. ryhmä 2: grade 2 900m (8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600)
1. 4v cas-t Nigrum Feast - om. Deadline 8000e
2. 6v wa-t Disco's Coming - om. Nidavellir 4800e
3. 6v wa-o Bacon Biscuit - om. Nidavellir 3200e


09. ryhmä 3: maiden 500m (2 000 - 1 200 - 800 - 400)
A-sarja
1. 5v rp-o Oldsfell's Heartbeat - om. Oldsfellin Kartano 2000e
2. 7v conn-o Break Out! - om. Duchamps Poneys 1200e
3. 4v wb-t Elain - om. Meiju K. 800e
4. 4v poa-o Conundrum - om. Miia 400e

5. 4v wB-t Blodeuyn - om. Meiju K.
6. 5v rp-o Lucrènce de Pemberley - om. Duchamps Poneys
7. 4v nf-t Tootsie Roll - om. Nidavellir
8. 4v nf-o Afterlife Inspiration - om. Procella
9. 5v nf-t Mahogany - om. Nidavellir
10. 4v aus-o Chinook's Edric - om. Deadline

B-sarja
1. 5v wel-o Mic Deamus - om. Nidavellir 2000e
2. 4v ariege-t Nicoline de Pemberley - om. Duchamps Poneys 1200e
3. 4v wB-t Arianrhod - om. Meiju K. 800e
4. 4v wB-o Braith - om. Meiju K. 400e

5. 4v wel-o Mic Saifat - om. Deadline
6. 4v nf-o Apollyon - om. Breawa
7. 4v nf-o After Dark - om. Nidavellir
8. 4v rp-o Marcel de Pemberley - om. Duchamps Poneys
9. 4v poa-o Godfrey's Eaton - om. Miia

10. ryhmä 3: allowance 600m (4 000 - 2 400 - 1 600 - 800)
1. 4v nf-o Orape L - om. Nidavellir 4000e
2. 4v poa-t On The Rocks - om. Miia 2400e
3. 4v wpb-t The Queen of the Pack Ni - om. Deadline 1600e
4. 4v gotl-o K.V Bjoern - om. Vickan ja Kopoin 800e

5. 4v ariege-t Ninette de Pemberley - om. Duchamps Poneys

11. ryhmä 3: grade 3 800m (6 000 - 3 600 - 2 400 - 1 200)
1. 4v lew-t Hysterisch - om. Nidavellir 6000e
2. 6v poa-t Do The Dance - om. Miia 3600e
3. 4v nf-t Bevendean Ciara - om. Procella 2400e


12. ryhmä 3: grade 2 1000m (8 000 - 4 800 - 3 200 - 1 600)
1. 7v conn-o Act Out! - om. Duchamps Poneys 8000e
2. 6v conn-t Come Back To Me - om. Breawa 4800e
3. 5v wsp-o Mic Ilary - om. Duchamps Poneys 3200e
4. 10v rp-t Yasmine - om. Oldsfellin Kartano 1600e