PLJn alaiset sileät laukkakilpailut poneille
- 26.12.2012, VIP 25.12.2012 klo 23.00
- Järjestävä talli Nidavellir, vastuuhenkilö taffel (virtuaaliset@hertjekker.net)
- Kaikki lähdöt järjestetään hiekkapohjaisella radalla

- Sileillä ponin tulee olla 3-15 vuotias (3v ainoastaan maideniin)
- Poni saa osallistua yhteen lähtöön, omistaja/talli saa tuoda yhteen lähtöön enintään neljä ponia
- Mikäli lähdössä on kaksi (2) ponia tai vähemmän, lähtöä ei pidetä
- Yli 12 osallistujan lähtö jaetaan
- Epäselvissä tilanteissa tarkista säännöt tai kysy järjestäjältä

- Ilmoittautuminen sähköpostiin virtuaaliset@hertjekker.net otsikolla PLJ 014, muodossa:
lähtö [rv] ikä rotulyhenne-sukupuoli Ponin virallinen nimi - om. Omistaja

01. ryhmä 1: maiden 300m (1 500 - 900 - 600 - 300)
1. 4v she-t Day In Paris - om. Nidavellir 1500e
2. 4v she-o Man Of War - om. Nidavellir 900e
3. 3v she-t Huvin Amanda - om. Micram Raceponies 600e


02. ryhmä 1: allowance 400m (2 500 - 1 500 - 1 000 - 500)
1. 5v she-t Angel from Presta - om. Micram Raceponies 2500e
2. 6v she-o Missing Soldier - om. Nidavellir 1500e
3. 7v cas-t Fedora - om. Mari H 1000e
4. 9v wB-t Tango Top Regis - om. Moana part breds 500e


03. ryhmä 1: grade 3 600m (5 000 - 3 000 - 2 000 - 1 000)
1. 5v she-o Death Bird PA - om. Micram Raceponies 5000e
2. 8v wA-o Dancing Stormy - om. Deadline 3000e
3. 9v cas-o Alakazam - om. Mari H 2000e
4. 4v she-o Can't Stand Still Ni - om. Nidavellir 1000e

5. 5v she-t Lil' Missy - om. Nidavellir

04. ryhmä 1: grade 2 800m (7 000 - 4 200 - 2 800 - 1 400)
lähtö peruttu

05. ryhmä 2: maiden 400m (1 500 - 900 - 600 - 300)
1. 3v cas-t Nigrum Feast - om. Deadline 1500e
2. 3v cas-t Kelaino DL - om. Deadline 900e
3. 4v wa-t Adieu Summer - om. Nidavellir 600e
4. 4v wa-t Sidan Aurer - om. Nidavellir 300e


06. ryhmä 2: allowance 500m (2 500 - 1 500 - 1 000 - 500)
1. 6v. wB-t Annie May - om. Kisatalli Vienre 2500e
2. 8v. wm-t Kill Or Be Killed - om. Kisatalli Vienre 1500e
3. 4v wa-o Tan Aurer - om. Nidavellir 1000e


07. ryhmä 2: grade 3 700m (5 000 - 3 000 - 2 000 - 1 000)
lähtö peruttu

08. ryhmä 2: grade 2 900m (7 000 - 4 200 - 2 800 - 1 400)
1. 4v sant-t Mic Hahahaham - om. Micram Raceponies 7000e
2. 4v wa-o Woppadoo - om. Nidavellir 4200e
3. 5v wel-t Mic Rawda's Line - om. Micram Raceponies 2800e
4. 6v gr-o Svante Ralf - om. Mari H 1400e


09. ryhmä 3: maiden 500m (1 500 - 900 - 600 - 300)
1. 3v wpb-t The Queen of the Pack Ni - om. Deadline 1500e
2. 4v conn-t Emerald - om. Nidavellir 900e
3. 3v wB-o Running Out Of Time DL - om. Deadline 600e


10. ryhmä 3: allowance 600m (2 500 - 1 500 - 1 000 - 500)
lähtö peruttu

11. ryhmä 3: grade 3 800m (5 000 - 3 000 - 2 000 - 1 000)
1. 5v nf-o Ond Anymwthiol - om. Beata 5000e
2. 4v. conn-t Ennis Tat - om. Kisatalli Vienre 3000e
3. 4v rp-t Make Me Famous - om. Nidavellir 2000e


12. ryhmä 3: grade 2 1000m (7 000 - 4 200 - 2 800 - 1 400)
1. 5v. wpb-o My Of Denton - om. Kisatalli Vienre 7000e
2. 4v poa-t Fifty Reason DL - om. Deadline 4200e
3. 4v wel-o Irwin Mic - Micram Raceponies 2800e
4. 4v nf-o Back In Races Mic - Micram Raceponies 1400e